kailiniai

Yra nerašyta taisyklė moterų gyvenime – kailinius gali išsitraukti jei yra arba didelė minusinė temperatūra arba jei yra sniego. Kartais iš nekantrumo ši taisyklė sulaužoma, juk norisi greičiau pasipuikuoti šauniais kailiniais. Tačiau dažniausiai tik po pirmos šarmos matome merginas, moteris ir stilingas močiutes žingsniuojančias gatvėje su kailinukais. Tačiau ką daryti, jei nėra ko traukti iš spintos gilumos ir kuo didžiuotis?

Jei senieji kailiniai paprasčiausiai nedžiugina

Praeitais metais dėvimi kailiniai praėjus pusmečiui atrodo ne taip džiuginančiai? Jie dar pakankamai geri ir drąsiai galima nešioti kelis sezonus, tačiau kažkodėl neteikia pasitenkinimo? Nebūtina jų mesti ar pirkti naujų kailinių, galima tiesiog atnaujinti senuosius. Siuvimo atelje galima patobulinti ir kiek pakeisti modelį. Pavyzdžiui, jei per vasarą sulieknėjote ir kailinukai atrodo lyg vienu dydžiu per dideli, galima juos pamažinti, įliemenuoti, jei kailiniai buvo be diržo, galbūt jiems galima priderinti dirželį, galima net patrumpinti rankoves ar kaip tik pailginti pridėjus įdomias apyrankes. Variantų daugybė, profesionalių siuvėjų rankose senieji kailiniai gali virsti nauju šios žiemos rūbu.

Dažniausiai susidėvi pamušalas

Kartais kailiniai nedžiugina dėl elementarios priežasties – išsidėvi pamušalas. Patys kailiniai dar atrodo kaip nauji, tačiau gėda nusivilkus kam nors paduoti, nes matosi suplyšęs ir nusidėvėjęs pamušalas. Tačiau realiai tai nėra bėda. Pamušalą yra daug lengviau (ir pigiau) pakeisti nei kailinius. Todėl susidūrus su tokia problema, paprasčiausiai reikia kreiptis į siuvyklą ir problema lengvai išsprendžiama. Daugiau apie nusidėvinčias kailinių dalis ir taisymo ypatumus: http://www.vilniausatelje.lt/kailiniai-ir-puskailiniai-maloni-siluma-kunui/

Ir jeigu kailiniai tikrai nedėvimi

Jei visgi nusprendėte, kad kailiniai neverti dar vieno sezono, neskubėkite jų mesti. Geri kailiniai neišsidėvi taip, kad būtų neverti atgimti kitu rūbu. Dažniausiai nusidėvi rankovės, apykaklė, kailinių apačia (ypač jei kailinius nešioja vairuotoja), pažastys. Todėl stengiantis nenaudoti nudėvėtų dalių, galima iš kailinių pasidaryti liemenę, rankogalius ir apykaklę odinei striukei ir net papuošalus, pavyzdžiui, pakabuką ar apyrankę. Keletas idėjų, ką galima nuveikti su likusiais kailiniais ar jų dalimis:

puodelis-600x641

apyranke

kailine-rankine-600x401

kailine-kede-600x429

Save