Chronos.lt ir laikrodžiai, rodantys ne tik laiką

Draugas paklausia: „Gal susitinkam?“ Ką atsakote? Labai dažnas atvejis šiuolaikiniame ir nuolat skubančiame pasaulyje: „Deja, visai neturiu laiko, nieko nespėju, gal kada vėliau.“ Atrodo, kad visi bando suvaldyti laiką, bet šis tarsi kokia lapė nuolat pergudrauja ir nesileidžia kontroliuojamas.

Keli sakiniai apie Chronos.lt. Tai interneto svetainė, kurioje daug įvairių laikrodžių. „Įvairių“ – žodis, kuris čia ir apskritai laikrodžių pasaulyje itin tinka, nes variantų daugumas tiesiog stebina.

Keli sakiniai apie laikrodžius, rodančius ne tik laiką. Valandų, minučių rodymas – savaime suprantamas dalykas. Tačiau, priklausomai nuo konkretaus produkto, žmonės džiaugiasi ir tokiomis ypatybėmis kaip datos rodmuo ar netgi mėnulio fazės.

Keli sakiniai apie bandymą išsirinkti. Kai asortimentas platus, tai pasirinkti ne taip ir lengva. Tačiau radus patinkantį produktą džiaugiamasi.

Punktualumas – kaip dorybė ir kaip siekiamybė

Apie tai, kas ant riešo, nebūtina kalbėti. Tai, ką segite, veikiausiai dailu, galbūt kokybiška. O viena iš sąsajų – punktualumas. Ši sąvoka nėra tuščia. Yra teigiančių, jog punktualumas – dorybė. Kiti mano, jog tai siekis. Nemažai žmonių sutinka, kad tai ir dorybė, ir siekiamybė. Kitaip tariant, lyg ir pripažinta, kad punktualumas yra gerai, bet kartu pabrėžiama, jog ne visada pavyksta šią gerą savybę išlaikyti.

Planuoti laiką svarbu ir versle, ir kasdieniame gyvenime, ir, pavyzdžiui, atostogaujant. Net ir tada, kai nereikia skubėti, galvojama: kelintą pietauti, kiek laiko pažiūrėti TV, kelintą nuvykti į biblioteką…

Verslas ir datos

Sekundės ir minutės – gana smulkūs vienetai. Valandos – stambesnis matmuo. Diena ir para – dar ilgesnis tarpas. O kaip planuojami verslo procesai? Planų būna visokių. Nereikėtų stebėtis, jei įmonės siekiai apibrėžiami ne tik savaitę į priekį.

O kad planai neliktų planais (kad iš tiesų pavyktų pasiekti tikslus), praverčia laikrodžiai. Ir laikrodis ant riešo, ir kompiuterio ekrane rodomos valandos, ir biure ant sienos kabanti puošmena su rodyklėmis.

Sėkmingame versle laikas dažnokai suprantamas kitaip – ne kaip reiškinys, kurį sunku suvaldyti, o kaip rėmai, iš kurių negalima išklysti ir kurių laikytis turint patirties tikrai įmanoma.

Pasirinkimai

Jei reikia gero laikrodžio, pasirinkti galite čia: Chronos.lt.

O jei turite įmonę ir norite, kad verslas sėkmingai rutuliotųsi, komunikaciniais klausimais, galite kreiptis į BlackFlorence.com (priešingai nei galbūt pasirodė iš pavadinimo, nereikia vykti į Italiją, mat „Black Florence“ pasiekiama internetu).