drabužiai internetuLaukia ypatingas vakaras, o kvietime nurodyta, jog reikėtų vilkėti vakarine suknele. Šaunu! Tačiau čia pat mintyse gimsta moteriškas klausimas – “ką apsirengti?”. Kokie spalvų pasirinkimai būtų laikomi tradiciškais ir mažiausiai pavojingais? Būtent vakarinių suknelių spalvas ir aptarsime šiame straipsnyje.

Jei laiko išsirinkti suknelę yra mažai, atverk savo rūbų spintą ir peržvelk rūbus, kurie tau labiausiai patinka, su kuriais jautiesi geriausiai ir kuriais vilkėdama sulauki daugiausia komplimentų. Peržvelk šių rūbų spalvas ir koncentruokis į jas. Tai laiko patikrintos, prie tavo odos bei plaukų spalvos derančios spalvos, tad pasirinkusi tokią suknelės spalvą nesuklysi. Tačiau jei turi laiko, tuomet pasiduok eksperimentams – galbūt netikėtai atrasi naujas spalvas ar jų derinius, apie kuriuos nepagalvojai anksčiau.

Jei esi pasimetusi ir nežinai ko griebtis – prisimink klasiką. Juoda maža suknelė ne veltui taip dažnai minima. Tai jau klasika tapusi, visuomet iš situacijos gelbėjanti suknelė. Ji gali būti tiek ilga, tiek vidutinio ilgio, tiek trumpa. Juoda spinduliuoja paslaptingumą ir seksualumą, tad tinka tiek jaunoms merginoms, tiek brandžioms moterims. Jei bijai atrodyti kaip juodoji našlė, pasirink ryškesnės spalvos aksesuarus ir papuošalus – pavyzdžiui, raudonus batelius ir rankinę bei sidabrinius papuošalus.

Balta taip pat klasikinė progines sukneles spalva, kuri simbolizuoja tyrumą ir nekaltybę, dėl ko ir pasirenkama vestuvėms. Tačiau šventei balta suknelė yra tarsi baltas popieriaus lapas, ant kurio gali kurti stebuklus. Balta puikiai dera su visomis spalvomis, tad gali drąsiai rinktis ryškius aksesuarus ir papuošalus ir neatrodysi kaip velykinis margutis. Visgi balta turi savo trūkumų – raudonas vynas išlietas ant suknelės gali ne tik sugadinti vakarą, bet ir nepataisomai sugadinti suknelę.

Raudona – trečioji, bet ne ką prastesnė klasikinių spalvų kompanionė. Pašėlusi, rėksminga ir energinga spalva tinka išraiškingo charakterio merginoms, norinčioms būti pastebėtoms. Tačiau tuo pačiu ji gali spinduliuoji elegancija ir ramybe. Viskas priklauso nuo sukneles spalvos intensyvumo, ilgio, iškirptės ir skeltuko bei parinktų aksesuarų.

Nėra taisyklės, jog suknelės turi būti vienspalvės. Stambiomis gėlėmis papuošta suknelė gali atrodyti netgi prabangiau už vienspalvę. Tad neišsižadėk ir iš pasirenkamų variantų neatmesk spalvingų, margų, dryžuotų ar taškuotų suknelių.