Dauguma moterų mano, kad vestuvinė suknelė suteikia ypatingą atmosferą ir skleidžia tam tikrą energiją, tačiau kitos teigia, kad tai tiesiog paprasčiausias rūbas, kuriam nereikia teikti didelį dėmesį ir ties kuriuo neverta susikoncentruoti. Galima rinktis tarp vestuvinės suknelės nuomos ir jos pirkimo. Perkant suknelę, ja džiaugsimės dar labai ilgai, o nuomojant – ja džiaugsimės tik tą dieną ir daugiau jos neužsidėsite. Nuomos paslaugos yra labai gausios ir rekomenduojamos. Pateiksime pliusus, kurie galbūt nulems jūsų pasirinkimą norint išsirinkti suknelę.

suknele

  1. Pirmasis pliusas – norint sutaupyti pinigus, vertėtų vestuvines sukneles nuomotis. Nuoma – puiki galimybė sutaupyti pinigus ir juos paskirti kitai alternatyvai. Didelė galimybė,kad vyrai savo kostiumus dar galės vilkėti ne karta,o moterims šios galimybės nėra, tad derėtų apsvarstyti nuomos galimybę. Jeigu jūsų ištekliai riboti – pagalvokite apie tai.
  2. Nuoma suteikia didesne pasiūlą, tad pasirinkti galite iš platesnio asortimento. Jeigu turite susikūrusi savo vizija norimai suknelei, perkant ją galite nusivilti, nes ne visuomet pakanka pinigų jos įgyvendinimui. Tačiau nuomojantis galite rasti svajonių suknelę už priimtina kainą. Net ir princesių suknelės gali būti nuomojamos.
  3. Daugelį merginų gąsdina galimos problemos,kurios gali kilti norint išsinuomoti suknelę ir to pasekoje gali tekti ją nusipirkti. Tačiau būtina žinoti, kad atsitikus nelaimiai ir sugadinus suknelę jums tereikės pasirūpinti,kad suknelė būtų sutvarkyta. Taigi, sugadintos suknelės pataisymas tikrai nebus bauginantis, bei nebus įkainotas labai brangiai.
  4. Vestuvines sukneles galite išsinuomoti bet kuriame Lietuvos mieste,nes šių suknelių nuomos salonų yra labai didelis pasirinkimas, tad rasite jums palankiausią. Tačiau jei neturite laiko važinėti į nuomos salonus, turite galimybę suknelę išsinuomoti internetu.
  5. Jeigu nuspręsite vestuves minėti keletą dienų ir norėsite suknelę dėvėti ilgiau, nuomojantis galėsite pasirinkti jums palankų terminą. Taigi, jums nekils problemų dėl suknelės termino.

Vestuvinė suknelė – drabužis su kuriuo nuotaka atrodo tartum iš pasakos. Norint pasirinkti pigesnį variantą ir sutaupyti laiko suknelės paieškai, rekomenduojame rinktis nuomos teikiamas galimybes.