Šilkografiniai transferai nėra funkcinė drabužio dalis, bet būtinos dėl daugelio priežasčių. Įprastos drabužių etiketės: prekės ženklo etiketė, dydžio etiketė, priežiūros etiketė, vėliavos etiketė, gamintojo kodas, linijos ženklo etiketė ir speciali etiketė. Kiekviena etiketė turi tam tikrą paskirtį ir joje pateikiama tam tikra informacija.

Prekės ženklas arba pagrindinė etiketė.

Pagrindinės etiketės nurodo prekės ženklo pavadinimą arba prekės ženklo logotipą įmonės, kuri tiekia ir parduoda drabužius. Prekės ženklo etiketės vaidina didelį vaidmenį klientams, nes klientai žino tik prekės ženklą ir perka prekės ženklą. Prekės ženklo lygis siejamas su produkto kokybe, ilgaamžiškumu ir geros savijautos faktoriumi.

Dydžio etiketė.

Dydžio etiketė apibrėžia konkretų žmogaus kūno išmatavimų rinkinį. Dydžių etiketės gali būti spausdinamos tik vėliau, nurodant konkretų dydį. Tokie kaip S mažiems, M vidutiniams ir L didelio dydžio drabužiams. Klientas žino, koks dydis jam tinka. Kai klientas eina apsipirkti, jis pasirenka drabužį pagal savo dydį, kuris jam gerai tinka.

Priežiūros etiketė.

Šioje etiketėje yra skalbimo priežiūros ir lyginimo instrukcijos. Išsamesnės informacijos apie skalbimo priežiūros instrukcijas rasite drabužių skalbimo priežiūros simboliuose. Prie šoninės siūlės pritvirtintos priežiūros etiketės. Priežiūros etikečių paskirtis – įspėti naudotojus, ko negalima daryti skalbimo, džiovinimo ir lyginimo metu, kad išlaikytų spalvą, ypač spausdintus dizainus, po plovimo susitraukimo ir spalvos nutekėjimo problemų. Priežiūros etiketėje gali būti pateikta keletas kitos informacijos. Skaidulų turinys taip pat įtrauktas į priežiūros etiketes. y., 40% poliesterio ir 60% medvilnės. Kilmės šalis: šalies, kurioje buvo pagamintas konkretus produktas, pavadinimas taip pat parašytas priežiūros etiketėje. Kaip, Pagaminta Indijoje, Pagaminta Italijoje. Maža etiketė pritvirtinta prie išorinės šoninės siūlės. Vėliavos etiketės paprastai gaminamos iš prekės ženklo logotipų ir pirmiausia naudojamos kaip dizaino elementai.