Išsiaiškinti visas stiliaus subtilybes kartais gali atrodyti pakankamai sudėtinga, tačiau visuomet galima pasitelkti stiliaus specialistų pateikiamus patarimus, kurių dėka savo stilių suformuoti jums turėtų būti gerokai lengviau.

Pasirinkite jums tinkančius džinsus jų nė nesimatuodami

Norite vieno iš koto verčiančio mados patarimo?! „Shopbop“ stiliaus vadovės Lauren Edelstein teigia, kad norint suprasti ar džinsai jums yra tinkami, jums tereikia jų liemenį apjuosti aplink savo kaklą – jei džinsų liemuo tobulai apjuosia jūsų kaklą, neįsitempdami ar nebūdami per dideli, jie tiks jūsų liemeniui. Ir nors šis patarimas skamba labai neįprastai ir neįtikėtinai, jis iš tikrųjų veikia!

Tobulas stilius vos trijų detalių pagalba

Jau seniai pabodo šiuolaikinės mados tendencijos, kurios iš pirmo žvilgsnio atrodo pritaikomos tik modeliams ir Holivudo žvaigždėms? Tačiau iš tiesų jums tereikia žinoti tik tris svarbias stiliaus detales, kad savo įvaizdį galėtumėte paversti nepriekaištingu. Taigi, pasirinkite daugiau veido dengiančius saulės akinius (rekomenduotina – juodus), kokybišką ir tobulai atrodančią kasdienišką odinę rankinę ir patogią batų porą, kuria galėsite keliauti visur ir visada.

Išbandykite naujas spalvas lūpdažio ar aksesuarų dėka

Kiekviena iš mūsų galime dėvėti pačių įvairiausių spalvų drabužius, tačiau jei jūs baiminatės tam tikrų spalvų, nes jų niekuomet iki tol nebuvote bandžiusios, rekomenduojama jas išbandyti smulkesnių aksesuarų ar netgi lūpdažio pagalba. Tuomet galėsite lengviau suprasti ar pasirinkta ir jums daug abejonių kėlusi spalva iš tikrųjų tinka ir ar jums yra verta investuoti į naujus tokios spalvos drabužius.

Skarelė gali užimti tradicinių papuošalų vietą

Kaubojiško tipo skarelė gali tapti puikia stiliaus detale, kuri užimtų tradicinių papuošalų, tokių kaip grandinėlės, pakabukai ant kaklo ar vėriniai, vietą. Jei jūs nenorite dėvėti vieno iš minėtų papuošalų ir norėtumėte pasirinkti šiltesnę alternatyvą vėsesniems rudens ar žiemos orams, tuomet tokio tipo skarelė galėtų tapti labai puikia jūsų įvaizdžio detale, kuri jūsų stiliui suteiktų daugiau originalumo ir žavesio.

Universali batų kolekcija

Norite batų poros, kurią galėtumėte avėti ištisus metus, nepaisant to, kokia bebūtų proga? Aukštakulniai smailianosiai juodi bateliai turėtų būti kiekvienos iš mūsų batų kolekcijoje. Jie puikiai pritaikomi bet kuriuo metų laiku, yra madingi (nepaisant besikeičiančių mados tendencijų) ir jūs galite juos avėti su absoliučiai bet kuo.

Nepamirškite diržo

Jei pasirinksite išskirtinį, puikiai pastebimą ir gražia spalva pasižymintį diržą, galėsite lengviausiai ir efektyviausiai „sujungti“ pagrindines savo stiliaus detales ir akimirksniu savo įvaizdį perkelti į aukštesnį lygmenį.

Tinkamai išnaudokite savo rankinę

Jei jums jau seniai pabodo jūsų rankinė, tačiau dar nesiruošiate pirkti naujos, galite labai nesunkiai pakeisti jos išvaizdą pasinaudodamos šaliu. Prie jūsų rankinės originaliai prikabintas šalis reikšmingai pakoreguos jos išvaizdą ir suteiks jai daugiau žavesio.

Apsipirkinėdamos su savimi turėkite matavimo metrą apimtims matuoti

Nepaisant to, kur jūs apsiperkate – fizinėje drabužių parduotuvėje ar internetu – visuomet su savimi pravartu turėti matavimo metrą apimtims matuoti. Tokiu atveju jūs kaskart galėtumėte pamatuoti atitinkamas savo kūno vietas ir sužinoti labai tikslias apimtis, tokiu būdu lengviau pasirenkant jums geriausiai tinkančius drabužius.

Jums nereikia didžiulės drabužių spintos, kad taptumėte stilinga

Nemaža dalis stilistų teigia, kad kiekvienai iš mūsų tereikia tik 20 pagrindinių drabužių (tarp jų gali būti moteriškos suknelės, juodų džinsų pora, mėlyna palaidinukė ir kt.), kurie būtų mūsų drabužių spintoje. Šiuo atveju pagrindinių drabužių pasirinkimui reikėtų skirti daug dėmesio ir nepagailėti didesnių investicijų. Tačiau visi kiti jūsų stiliaus sprendimai (viršijantys 20 skaičių) nebūtinai privalo būti ypatingai brangūs.