Nusprendėte savo būsimoms atostogoms pasirinkti kelionę minivenu? Jūsų grupę sudarys penketas ar šešetas žmonių? Tuomet jums vertėtų pasinaudoti miniveno nuoma Vilniuje.

Itin populiarus pasirinkimas – 9 vietų minivenai. Tokių mikroautobusų modelių svoris yra mažesnis nei 3,5 t ir jie yra skirti vežti 8 keleivius. Tai reiškia, kad tokiame mikroautobuse 8 vietos yra skirtos keleiviams, o 1 vieta – vairuotojui. Todėl jei į kelionę ant ratų planuoja leistis bent penketas žmonių, 9 vietų mikroautobuse visos kelionės metu bus galima jaustis gerokai jaukiau.

Šios kategorijos mikroautobusus galima vairuoti turint B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Todėl jei turite vairuotojo pažymėjimą, leidžiantį vairuoti lengvąjį automobilį, taip pat galėsite vairuoti ir savo išsinuomotą keleivinį mikroautobusą.

Norint būti visiškai tikriems, kad galėsite pasinaudoti minivenų nuoma, turėtumėte įsitikinti, kad jūsų B kategorijos vairuotojo pažymėjimas yra galiojantis, jūs turite bent 2 metų vairavimo stažą ir esate ne jaunesni kaip 21 m. amžiaus. Priešingu atveju turėtumėte kreiptis į mikroautobusų nuomos bendrovę ir išsiaiškinti, ar jie galėtų jums suteikti šias paslaugas.

Didelis 9 vietų mikroautobusų modelių pasirinkimas

Jei kreipsitės į transporto priemonių nuomos bendrovę, kuri rinkoje veikia jau ne vienerius metus, turėtumėte galėti pasirinkti iš gana plataus 9 vietų mikroautobusų modelių asortimento. Tikėtina, kad jūs galėsite pasirinkti iš Mercedes-Benz V-Class, Mercedes-Benz Vito, Ford Tourneo Custom, Renault Trafic ar kitų naujų mikroautobusų modelių.

Rinkdamiesi jūsų numatomai kelionei geriausiai tinkantį mikroautobuso modelį, turėtumėte įvertinti ir mikroautobuso gamybos metus, jo erdvumą, siūlomą komforto lygį, kuro sąnaudas, gabaritus, papildomas funkcijas ir kt. Nuo to labai tiesiogiai priklausys ir jūsų kelionės metu jaučiamas komfortas.

Mikroautobuso draudimas

Kreipdamiesi į mikroautobusų nuomos paslaugų teikėjus, įsitikinkite, kad jų išsinuomoti siūlomi mikroautobusai yra apdrausti ne tik privalomuoju civiliniu, tačiau ir KASKO draudimu. Nepaisant to, ar savo kelionę jūs planuojate po Lietuvą, ar žadate keliauti į užsienio šalį, KASKO draudimas visos kelionės metu jums leis jaustis saugiau.

Naudinga pasidomėti ar mikroautobusui bus taikoma ir „Pagalbos kelyje“ paslauga. Ji turėtų būti galiojanti visoje Europos Sąjungoje. Jei pasinaudosite mikroautobusų nuoma, kuriai bus pritaikyta pastaroji paslauga, bet kuriuo paros metu kelyje iškilus papildomiems sunkumams, galėsite sulaukti operatyvios pagalbos.

Dažniausiai KASKO draudimo frančizė/užstatas siekia 300 EUR, todėl nepamirškite, kad rinkdamiesi mikroautobusą savo kelionei, taip pat turėsite iš anksto atidėti ir minėtą pinigų sumą, kuri jums bus grąžinta tuomet, kai nuomos termino pabaigoje nuomotojams pristatysite tvarkingą ir nepažeistą mikroautobusą. Tačiau jei nenorite mokėti užstato, galite įsigyti papildomą draudimą.

Tokio draudimo atveju jūs būsite apsaugoti nuo KASKO frančizės praradimo, jei kelyje įvyks draudiminis įvykis. Tokiu papildomu draudimu klientams rekomenduojama pasinaudoti tuomet, kai yra numatoma ilgesnė nei 7 paras trunkanti kelionė, o jo kainą nulemia įvairūs veiksniai, tokie kaip vairuotojo amžius, numatoma kelionės trukmė, vairuotojo turimas vairavimo stažas ir kt. Todėl norėdami sužinoti papildomo draudimo kainą, turėtumėte susisiekti su pasirinkta mikroautobusų nuomos bendrove.