Net iš pažiūros sėkmingai veikiančiai įmonei reikalingi svarbūs sprendimai

Didelėje įmonėje turinčioje daug darbuotojų vyksta daug veiklų. Kiekvienas darbuotojas puikiai išmano savo darbą. Įmonė gauna pelną, pastovius užsakymus, vyksta pardavimai ir kasmet jie auga, darbuotojai turi darbą ir jį atlieka. Reiškia įmonė turi puikų vadovą, savo srities ekspertą. Darbuotojai į darbą ateina laiku, atlieka jį, yra pagaminama produkcija.

Tik pažvelgus giliau į įmonės vidų galime pastebėti kylančias problemas. Vienas darbuotojas vykdo kelias funkcijas arba keli darbuotojai vykdo vieną, kai tam užtenka vieno specialisto darbo išteklių, gamybos procese padaroma daug broko, o atsakingų nėra, broko darymas kartojasi, jis ne mažėja, darbuotojai bejėgiai tai ištaisyti, vadovas nuolatos gauna skundus iš klientų dėl ne laiku atliktų užsakymų.

Įmonė veikia pelningai, tačiau yra vidinių nesklandumų, kuriems spręsti reikalingi sprendimai.

Šie sprendimai gali ne tik išspręsti tarpusavio nesusikalbėjimą tarp įmonės padalinių, bet ir dar labiau pagerinti ir taip tenkinančius įmonės rezultatus: pelną, pelningumą, pardavimus.

Čia į pagalbą įmonėms ateina Iprocess.lt darbuotojai, turintys didelę patirtį įmonių valdyme, ir jų siūlomi sprendimai.

Pagrindinis iškeltas tikslas – procesų optimizavimas. Į jį įeina:

  • Verslo procesų valdymas;
  • Įmonės veiklos analizė;
  • Organizacinė valdymo struktūra;
  • Verslo valdymo sistemos;
  • Darbuotojų motyvacija;
  • Projektų valdymas.

Žingsnis po žingsnio reikia išanalizuoti anksčiau paminėtas sritis.

Procesų optimizavimas– tai esminis integruotų verslo procesų rinkinio permąstymas ir transformavimas. Jį įgyvendinus pasimato probleminės vietos, visi resursai iškeliami į paviršių.

Pagrindinės permainos laukiančios atlikus procesų optimizavimą: geresnis darbų planavimas, pagerėjusi komunikacija tarp įmonės padalinių, greitesnis darbo procesas, veiksminga darbuotojų motyvavimo sistema, nelieka gamybos prastovų, bendras geresnis psichologinis klimatas.