Specialūs spalvoti lęšiai demonams, vampyrams ir numirėliams.

Laukia pašėlęs helovyno vakarėlis ir tu su savo kostiumu nori išsiskirti iš visos minios? Koks geriausias būdas tai padaryti? Tu gali būti juokinga, miela, išprotėjus ar baisi! Viskas priklauso nuo tavo vaizduotės. Tačiau jei nori, kad tavo kostiumas būtų dar išskirtinesnis – pabandyk spalvotus lęšius skirtus helovynui. Tu atrodysi nepamirštamai!

Niekuomet nenešiojai tokių kontaktinių lęšių? Tai tokie patys, kaip įprastiniai spalvoti lęšiai, tačiau jie būna su specialiais piešiniais. Ir tavo akis gali padaryti išskirtines arba visiškai skirtingas.

Jeigu svajoji apie išskirtinį kostiumą – demono ar numirėlio? www.lesiukas.lt gali rasti platų pasirinkimą spalvotų lęšių. Šiuo metu patys populiariausi spalvoti helovyno lęšiai yra numirėlio akys, velnio akys ar katės akys.

Nesijaudink, jeigu tau įprastai nereikia nešioti kontaktinių lęšių. Dauguma helovyno lęšių būna skirti ir sveikų akių savininkams t.y be dioptrijų. O jeigu tau reikalinga akių korekcija, tai populiariausi lęšiai būna iki -6.00 stiprumo.

O jeigu iki šiol nenešiojai kontaktinių lęšių, tai užsiregistruok pas mūsų ar savo gydytoją apžiūrai. Oftalmologas patikrins akis ir parinks tau kontaktinius lęšius. Jei iki šiol nesi nešiojas lęšių, tuomet rekomenduoju šiek tiek pasipratinti ir išbandyti lęšius savaitę prieš vakarėlį. Tuomet, jau vakarėlio metu, nejausi jokio diskomforto ir galėsi mėgautis draugų kompanija.

O jeigu jau turi receptą kontaktiniams lęšiams, lęšiukas.lt tau padės išsirinkti tinkamus lęšius.

O jeigu nenori visiškai kardinalaus pasikeitimo, gali pabandyti įprastus spalvotus lęšius ir pakeisti tik savo akių spalvą. Įdomu ar draugai pastebės?

Tik atsargiai! Nesusigundyk helovyno lęšiais parduodamais bet kokiose parduotuvėse ar neaiškiose interneto svetainėse. Dažniausiai jie būna kiniški ir neturi reikiamų sertifikatų. Todėl šiuos lęšius rinkis tik optikose ar žinomose internetinėse lęšių parduotuvėse.

Taigi palik senus akinius ir pasitik helovyną su išprotėjusiais lęšiais! O spalvotus kontaktinius lęšius gali rasti paspaudęs čia.