Rasti tinkamą stalą jums gali būti sunku. Yra tiek daug dalykų, kuriuos reikia apsvarstyti.Ar turėtumėte sėdėti? Ar turėtumėte stovėti? Kokio aukščio turėtų būti stalas? Kiek darbo vietos jums reikia? Jau nekalbant … kaip atrodo stalas?Jūs ieškote rašomojo stalo su tikslia estetika, formos ir funkcijos pusiausvyra. Tačiau paini dalis yra ta, kad kai atsisėdi atlikti tam tikrų tyrimų, ant „tobulo stalo“ yra tiek daug skirtingų nuomonių ir prieštaringų tyrimų.

Pirkdami ergonomišką kompiuterio stalą, pirmiausia turite savęs paklausti – kas naudosis stalu?Jei atsakymas yra daug žmonių, stalas, kurio aukštis reguliuojamas, yra gyvybiškai svarbus visiems. Ar žinojote, kad standartinis stalo aukštis yra 29 coliai, kuris iš tikrųjų geriausiai tinka 6 pėdų ūgio žmogui. Yra tikimybė, kad esate trumpesnis arba aukštesnis.

Kitas veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti, yra kompiuterio tipas, kuris bus naudojamas. Jei tai stalinis kompiuteris, jums gali prireikti didesnio paviršiaus stalo, kad tilptų dideli arba dvigubi ekranai. Jei tai nešiojamas kompiuteris, labai svarbu yra kelių lygių stalas, kuriame po nešiojamu kompiuteriu būtų išorinė klaviatūra.Paskutinis ir galbūt svarbiausias dalykas – ar kartkartėmis naudosite jį kaip stovintį stalą? Jei taip, stalas, galintis lengvai ir dramatiškai reguliuoti aukštį, akivaizdžiai yra būtinas.Turėdami omenyje šiuos tris veiksnius, pažvelkime į skirtingas funkcijas, į kurias reikia atkreipti dėmesį žiūrint į ergonomiškus kompiuterių stalus.

                Jeigu nusprendėte į biurą pirkti ergonomiškus stalus, labai sveikintina, kadangi šiai dienai turime platų jų pasirinkima ir daugiau informacijos jums visada suteiks įmonės darbuotojai į kurią kreipsitės dėl konsultacijos. Ergonomiški stalai, tai vienas iš geriausių pasirinkimų, renkantis biuro baldus.