Gražus apatinis trikotažas sustiprina kiekvienos moters pasitikėjimą savimi, tačiau rasti tobulą apatinį trikotažą nėra lengva. Moterys, dėvinčios didelių dydžių apatinį trikotažą, dažnai sprendžia šią dilemą: kaip geriausiai suderinti subtilumą, seksualumą ir patogumą su savo kūno linijomis. Todėl parengėme jums keletą svarbių patarimų, kurie didelių dydžių liemenėlės ir kelnaičių paieškas pavers kur kas lengvesniu ir malonesniu procesu.

Pasirinkite tinkamą didelio dydžio apatinį trikotažą

Pirmasis patarimas yra įsitikinti, kad pasirinkote tinkamo dydžio apatinį trikotažą. Akivaizdu, kad tinkamas dydis yra tas, kuris atitinka jūsų figūrą. Kad išvengtumėte klaidų, būtinai visada patikrinkite dydžių lentelę, tačiau suprantama, kad visų pirma jums reikės žinoti savo kūno linijų išmatavimus.

Taigi, jūsų kelionė link tobulai prigludusio apatinio trikotažo prasideda nuo liemens. Rekomenduojama išmatuoti savo liemenį – siauriausią tašką tarp krūtinės ląstos apačios ir dubens, esantį šiek tiek aukščiau klubo kaulo. Be to, norint nustatyti, koks dydis bus patogiausias jūsų kūnui, labai svarbu išmatuoti pilniausią klubų dalį.

Šiais matavimais remkitės ieškodamos jums tinkančio didelių dydžių apatinio trikotažo ir būtinai atsižvelkite į skirtingų apatinio trikotažo modelių dydžių lenteles, kad galiausiai pasirinktumėte idealiai jums tinkančią liemenėlę ir kelnaites.

Kokie apatiniai drabužiai geriausiai tinka apvalesnių formų moterims?

Prastai prigludęs apatinis trikotažas gali sugadinti visą dieną! Apatinio trikotažo stilius yra labai asmeniškas pasirinkimas, kurį lemia įvairūs veiksniai, pavyzdžiui, gyvenimo būdas ir estetika. Dėl šios priežasties nė vienas stilius negali būti paskelbtas universaliu ir tobulai tinkančiu kiekvienai apvalesnių formų moteriai.

Apatinis trikotažas, kuris prilaiko, ypač klubų srityje, visada yra naudingas. Pavyzdžiui, šortukai visuomet buvo saugus pasirinkimas, nes yra labiau prigludę prie kūno ir prilaiko sėdmenis, todėl juos dėvint jausitės patogiau ir komfortiškiau.

Koks audinys geriausiai tinka didelių dydžių moteriškam apatiniam trikotažui?

Taip pat negalima nuvertinti ir kokybiškų medžiagų svarbos – bet kokie audiniai, pasižymintys elastingumu ir patvarumu, yra puikus pasirinkimas. Spandeksas yra puikus sprendimas dėl savo elastingumo ir gebėjimo prisitaikyti prie odos. Kitas puikus pasirinkimas yra nailonas, taip pat pasižymintis elastingumu ir šilkiniu švelnumu.

Nesvarbu, ar vilkėsite stringus, kelnaites, ar klubus apnuoginančius apatinius, pasirinkusios tvirtas ir kokybiškas medžiagas tikrai nesuklysite.

Pasirinkdamos didelių dydžių apatinį trikotažą pirmenybę teikite patogumui

Moteriškas apatinis trikotažas yra kasdienio įvaizdžio dalis, todėl labai svarbu, kad jis būtų patogus. O kad gerai jaustumėtės visą dieną, ieškokite moteriško apatinio trikotažo platesniais šonais, pavyzdžiui, sustiprintų didelių dydžių liemenėlių ir kelnaičių su aukštesniu liemeniu, kad viskas išliktų savo vietose ir kartu atrodytų seksualiai.

Nebijokite būti drąsios

Ieškodamos didelių dydžių apatinio trikotažo, dažnai randame labiau tradicinius ir klasikinius modelius. Tačiau atėjo laikas sulaužyti šią taisyklę ir išdrįsti rinktis kitokį didelių dydžių apatinį trikotažą. Leiskite sau pasirinkti seksualų modelį, pvz., nėrinius, šilką ar permatomas medžiagas. Be to, jūs galite pasirinkti ir didelio dydžio bodį!

Palaikymas, kurį suteikia didelių dydžių apatinis trikotažas

Detalė, į kurią būtina atsižvelgti perkant didelių dydžių moterims skirtą apatinį trikotažą, yra palaikymas – tai ypatingai svarbu tiek dėl sveikatos, tiek ir dėl patogumo.

Pavyzdžiui, jei jūsų krūtinė ir nugara yra platesnė, tokiu atveju vertėtų rinktis liemenėlę su plačiomis petnešėlėmis, platesniais šonais ir sutvirtinimais krūtinės srityje, kad ji geriau palaikytų ir būtų patogesnė. Tas pats pasakytina ir apie kelnaites. Kasdienai idealiai tinka tos, kurios turi platesnius šonus, užtikrinančius didesnį klubų ir nugaros dalies palaikymą.