Nesvarbu, ar ieškote naujos odinės piniginės, striukės ar sofos, turėtumėte mokėti atskirti netikrą ir tikrą odą. Štai penki patarimai, kaip atpažinti klastotę: pirmiausia patikrinkite etiketę. Tai akivaizdžiausias būdas sužinoti, ar gabalas pagamintas iš tikros odos, tačiau kai kurie žmonės net negalvoja žiūrėti. Jei etiketėje matote žodžius „sintetinis“ arba „poliesteris“, tai reiškia, kad gaminys nėra pagamintas iš tikros odos. Atlikite jutiklinį testą. Tik palietę gabalą galite pasakyti, ar oda yra tikra, ar netikra. Netikra oda atrodo lygi, beveik kaip plastikas. Tikra oda atrodys minkšta ir lanksti, tačiau taip pat bus grūdėta. Taip pat negalėsite ištempti dirbtinės odos, o tikros, oda gali būti tempiama. Galiausiai, tikra oda jausis šilta, o netikra – vėsi.

             Atlikite kvapo testą. Oda turi ryškų ąžuolo kvapą, o dirbtinė – ne. Gali padėti pirmiausia užuosti kažką, apie kurį žinote, yra autentiška oda, kad žinotumėte, kokį kvapą ji skleidžia. Ieškokite porų. Oda atkeliauja iš gyvūnų, todėl piniginėms, baldams, striukėms ir kitiems gaminiams gaminti naudojamos odos turės matomų porų. Jei nematote porų, turite reikalų su netikra oda. Remdamiesi šiomis įžvalgomis, turėtumėte suprasti, kada odinis gaminys yra netikras, o kada tikras. Jei tai tikras dalykas, turėsite jį pasirūpinti specialiais daiktais, pvz., odos priežiūros rinkiniu. Tikrus odos gaminius reikia prižiūrėti, kad jie tarnautų ilgiau ir tinkamai. Taip pat jie nebus taip greit pakeičiami.

            Piniginės internetu.  Šiai dienai turime platų komercinį pasirinkimą. Galite rasti įvairių modelių ir dydžių odinių piniginių, kurios tikrai atitiks jūsų stiliaus ir kainos poreikius. Pirkti pinigines internetu dabar yra labai patogu, jums nereikia išeiti iš namų. Pristatymas jums bus iki namų durų, o geriausia tame, kad jūs be vargo gausite visą reikiamą informaciją, apie jus dominančią prekę.