Suknelė – yra tas drabužis, kuris įvaizdžiui prideda elegancijos, moteriškumo ir grakštumo. Nors tai gana universalus rūbas, tinkantis tiek kasdienai, tiek ir išeigai, dažnai moterys jį užmiršta ir nusprendžia vilkėti tik ypatingų švenčių metu. Tai, be abejo, nėra blogas sprendimas, tačiau sukneles galite puikiai įkomponuoti ir į kasdien dėvimų drabužių spintą. Tad, šiame straipsnyje pateiksime kelis suknelių modelius, kuriuos verta turėti kiekvienai.   

Lengva vasarinė suknelė

Karštomis vasaros dienomis lengva suknelė gali tapti tikru išsigelbėjimu. Iš tiesų šių suknelių pasirinkimas yra be galo didelis, tad galite rasti tiek kasdienai, tiek ir progoms pritaikytų modelių. Įdomu tai, jog tam tikros vasarinės suknelės, ypač midi ilgio, gali puikiai tarnauti ne tik šiltuoju, bet ir šaltuoju metų sezonu. Kaip tai įmanoma? Derinkite jas su švarkais ir ilgaauliais batais – taip išgausite labai stilingą ir modernų įvaizdį, o suknelė taps universaliu drabužiu, tikrai ne be reikalo esančiu jūsų spintoje. Jei susidomėjote, vieną tokių suknelių galite įsigyti „Miesto Mada“

Šilko ar satino suknelė

Didelio populiarumo šią vasarą sulaukusi šilko arba satino suknelė ir ateinančią vasarą išliks mados viršūnėje. Iš tiesų jas be galo lengva stilizuoti, kadangi tiks ir kasdienai, ir progoms. Kasdien ją galite dėvėti prie sportbačių ir džinsinio švarkelio ar megztinio, tuo tarpu švenčių metu puikiai atrodys derinant su aukštakulniais, klasikiniu švarku ir elegantiška delnine. Priklausomai nuo to, kokio dydžio biudžetą esate nusistačiusi šiai suknelei įsigyti, galite rinktis tikrą šilką arba panašiai atrodantį satiną. 

Raudona suknelė

Nors daugelis klasika laiko mažą juodos spalvos suknelę, tačiau, jei jaučiate, jog juoda spalva ne jums, vietoje jos galite pasirinkti taip pat ne ką mažiau elegantišką spalvą – raudoną. Ne paslaptis, jog ji asocijuojasi su meile ir aistra, todėl anksčiau kai kurios moterys net specialiai rinkdavosi vilkėti šios spalvos drabužius tam, kad pritrauktų aplinkinių dėmesį. Raudona spalva puikiai dera su juoda, balta, ruda, žalia ir mėlyna, tad tikrai nesunkiai atrasite, kur ją pritaikyti. Jei norėtumėte vieną tokių suknelių turėti ir savo spintoje, užsukite į šią nuorodą – https://www.diavolesa.lt/470-raudonos-sukneles

Suknelė su akcentu

Taip pat vertėtų pagalvoti ir apie tokią suknelę, kuri turėtų kokį efektyvų akcentą ar detalę. Tai galėtų būti pūstos rankovės, blizgučiai, raukiniai, asimetrija  ar prakirpimai – bet kas, kas jums patiktų ir tiktų. Toks drabužis tikrai prikaustys aplinkinių dėmesį, tad idealiai tiks įvairiems renginiams ar vakarienei restorane. 

Kaip galite matyti, suknelių pasirinkimas – be galo didelis, tad viskas, ko reikia, įsiklausyti į savo norus ir poreikius bei suprasti, su kokiu drabužiu jaustumėtės geriausiai.