Apyrankių dydžiai. Paanalizuokime svarbiu klausimu perkant papuošalus. Kaip rasti tinkamą apyrankių ir rankogalių dydį. Apyrankės dydžiai. Rekomenduojamas apyrankės dydis yra patogus, todėl jūsų riešo apimties matavimas papildomas 2 cm. Riešo matavimas. Naudokite matavimo juostą arba, jei neturite, naudokite popieriaus juostelę, juostelę ar laidą. Apvyniokite jį aplink riešą ten, kur paprastai nešiojate apyrankę. Jei naudojate popieriaus juostelę, juostelę ar laidą. Pažymėkite juostelės galą ir išmatuokite ilgį pagal liniuotę. Tai jūsų riešo dydis. Turėtumėte sugebėti patogiai priglausti du pirštus tarp apyrankės ir riešo. Priklausomai nuo jūsų asmeninių pageidavimų, ar jums patinka prigludęs, patogus ar laisvas, gali tekti atitinkamai padidinti arba sumažinti dydį pagal jūsų pageidavimus.

Metaliniai rankogalių dydžiai. Visi metaliniai rankogaliai yra reguliuojami taip, kad atitiktų riešo apimtį 16,5–17,7 cm. Juos galima įsigyti šių dydžių rankogaliais. Mažos apimties dydžiai: Mažas: 185 mm (7,29 colio) Vidutinis: 197 mm (7,79) Didelis: 210 mm (8,29″)

Apyrankės yra įvairių stilių ir dydžių ir puikiai papildo bet kokią papuošalų kolekciją. Pirkdami apyrankę norite įsitikinti, kad jos dydis yra tinkamas ir patogus. Iš tiesų paprasta nustatyti savo apyrankės dydį ir užtrunka tik kelias akimirkas, o lanksti matavimo juosta (lanksčią matavimo juostą galima įsigyti bet kurioje amatų parduotuvėje, biuro reikmenų parduotuvėje ar net prekybos centre).Naudodami lanksčią matavimo juostą, išmatuokite tiesiai virš (link alkūnės) riešo kaulo, tada būtinai pridėkite maždaug ¼ colio iki 1 colio (½ colio yra vidutinis), priklausomai nuo to, kaip norite, kad jūsų apyrankė būtų. Būtent tokį apyrankės dydį ir dėvėtumėte. Dabar atėjo laikas rasti geriausią jūsų dydžio apyrankę! Nepamirškite, kad visada galite pasistiklinti dėl apyrankės dydžio pas pardavėjus.