Nepriklausomai nuo amžiaus ir padėties, kiekviena moteris stengiasi atrodyti patraukliai ir moteriškai. Tuo ji pabrėžia ne tik savo išvaizdos pranašumą, bet ir parodo dėmesį sau. Žinoma, drabužiai ir avalynė išlieka svarbiu aspektu, tačiau papuošalai yra ne mažiau svarbūs kuriant savo dienos įvaizdį. Juk jie ne tik puošia, bet ir leidžia būti patraukliomis ir išskirtinėmis.

Ne paslaptis, kad klasikiniai auksiniai auskarai yra idealus pasirinkimas kasdieniame gyvenime. Jis gali būti įvairių formų, geometrinių figūrų, grakščių floristinių kompozicijų, elegantiškų modelių su grakščiomis detalėmis. Svarbiausia yra jų lengvumas, glaustumas, kuris neperkrauna ir neapsunkina bendro moters stiliaus. Na, o kaip su akmenimis? Kiekvienas akmuo turi specifinį poveikį išvaizdai, ypač auskaruose. Jis gali ir pabrėžti akių orumą, įvaizdį, ir sunaikinti jo vientisumą. Tuo pačiu metu jie taip pat sugeba paveikti kiekvienos moters nuotaiką, emocijas, talentus, nematomu būdu juos atskleisdami ar nuslopindami, tad auksinius auskarus su akmenimis reikia rinktis itin atsakingai ir intuityviai.

Kurdamos bet kokį įvaizdį, moterys turi stengtis pasiekti harmoniją. Tai reiškia, kad visi elementai, įskaitant drabužius ir papuošalus, turi papildyti vienas kitą – tik tada mergina atrodys stilingai ir patraukliai. Tad reikėtų laikykitės šiais metais aktualios taisyklės: parinkti papuošalai turėtų derėti su drabužių spalvų gama arba ryškiai išsiskirti, pritraukti maksimalų dėmesį.

Auskarai su deimantais, kad ir kokios spalvos jie būtų, labiausiai tinka vakaro įvaizdžiui, oficialiai ceremonijai, svarbiam įvykiui.Renkantis papuošalus suakmeniu, turėtumėte atkreipti dėmesį į akmens dydį. Pavyzdžiui, auskarai su mažu akmeniu tinka prie bet kokios išvaizdos ir stiliaus drabužių. Auskarai su dideliu, masyviu akmeniu dėvimi specialiems renginiams ir vakarėliams.

Taip pat nereikėtų pamiršti apie ūgį ir veido spalvą. Kuo mažesnis moters ūgis, tuo mažesnius auskarus reikėtų rinktis ir žinoma atvirkščiai.