Šiuo metu galima sakyti, kad ruduo jau įpusėjo ir gan greitai ateis žiema. Tačiau skėčiai yra tokie produktai, kurie aktualūs praktiškai visus metus. Juk Lietuvoje gana dažnai lyja, todėl kiekvienas turime turėti bent po vieną kokybišką skėtį. Aišku, artėjant rudeniui tokių prekių pardavimai išauga. Tai pastebima ne tik elektroninėse parduotuvės, bet ir prekybos centruose.

Taigi, kiek kainuoja skėčiai?

Viskas priklauso nuo pačio skėčio. Juk jie būna mažiukai, dideli, vaikiški, vyriški ar moteriški. Taip pat skėčių kainas labai įtakoja gamintojas, modelis ir iš kokių medžiagų yra pagamintas skėtis. Bendrai kalbant skėtis jums kainuos nuo dešimties eurų iki kelių šimtų eurų. Visiškai suprantama, kad už kelis šimtus eurų nusipirksite brangius ir labai kokybiškus skėčius. Tačiau jeigu jūs jį naudojate gana retai, tuomet neverta investuoti didelės sumos. Rinkitės vidutinės kokybės produkciją.

Kur juos galima įsigyti?

Antras klausimas, kurį gana dažnai užduoda klientai, tai kur gi galima įsigyti skėčių. Populiariausia vieta, tai turgus arba prekybos centras. Lietuvoje turime daug įvairių prekybos centrų, kuriuose visus metus galite įsigyti įvairiausių skėčių. Tačiau tie, kas ieško kokybės ar išskirtinesnio produkto rekomenduojame rinktis specializuotas parduotuves. Tokių turime kiekviename mieste. Juose rasite tikrai didelį asortimentą ir aukštos kokybės produkciją. Tačiau tiems klientams, kuriems reikia pigesnių ir kokybiškų produktų, reikėtų apsipirkinėti internete. Čia visuomet rasite ne vieną internetinę parduotuvę, didelį asortimentą ir kas svarbiausia geras kainas.

Ką reikia žinoti prieš perkant?

Prieš perkant bet kokį produktą reikėtų žinoti tai, jog specialistai rekomenduoja orientuotis į kokybę. Tai vienintelis teisingas sprendimas, norint ne tik sutaupyti, bet ir nusipirkti kokybišką produktą.

Specialisto patarimai

Kiekvienoje srityje galite rasti specialistų, kurie galės jums patarti kokį skėti pirkti. Juk jų yra didelis pasirinkimas. Kaip jau minėjome, net ir prekybos centruose rasite daug įvairių variantų, tačiau elektroninėse parduotuvėse tas ypač jaučiasi. Čia pateikiami keli šimtai skirtingų variantų.