Niekas negali atsakyti, kaip geriausia yra išsirinkti batus, kad jie būtų kokybiški ir atitiktų kainos ir kokybės santykį, nes kiekvienas asmuo yra skirtingas ir savaip suvokia, ko jam reikia. Išmatuojame kalnus batų, svarstome kaip prižiūrėti, tiks, ar patogūs, praktiški, gražūs, ar kaina atitinka kokybę ir pan. Atrodo, kad šlepetes lengviau nusipirkti – vieną atsinešėme, o paskui ėjome ieškoti kitų, dažniausiai pirmųjų. Tačiau šis pirkinys nusipelno daugiau dėmesio nei bet kokie batai – juk namuose avėti batai turi didžiausią įtaką mūsų sveikatai, jei norite kokybės – tapkės iš www.diavolesa.lt.
Kiek porų šlepečių turite?
Namuose tikriausiai yra tiek tapkių, kiek ir šeimos narių. Na, gal dar viena pora rezervavosi, nes gali būti reikalinga svečiams, kurie aplankys namus. Tai labai blogai! Tiesą sakant, kiekvienas iš mūsų turėtų turėti bent dvi poras šlepečių vien dėl to, kad kartą per mėnesį jas reikia skalbti ar „nukenksminti“, ypač tiems, kurie basi be kojinių jas nešioja. Faktas yra tas, kad bakterijų ir mikroorganizmų galia, susikaupusi ant pėdų, sukels ne tik nemalonų kvapą ir įvairias odos ligas, bet ir daugybę kitų problemų.
Į ką turėčiau atkreipti dėmesį renkantis šlepetes?
Visų pirma, primygtinai rekomenduojama, kad jos būtų pagamintos iš natūralių medžiagų. Žmonėms, kurie dažnai skundžiasi sąnarių skausmais, jei pėdos labai prakaituoja, geriausia rinktis vilnones šlepetes – medvilnines, linines, bambukines ar odines, šlepetes su kailiu rasite čia.
Kaip jau minėta anksčiau, kad ir iš ko būtų pasiūti batai, juos reikia reguliariai „išvalyti“. Norėdami tai padaryti, paimkite medžiagos gabalėlį, sudrėkinkite jį actu ir įkiškite į šlepetes. Įdėkite batus į celofaninį maišelį, suriškite ir palikite vienai dienai. Žinoma, actas yra neskanus, todėl po to balkone reikia pasidėti šlepetes, kad gerai vėdintųsi. Vienų vidus padengtas mažais guminiais dantukais, kitose galima matyti sudėtingesnių formų „piešinukus“, išdėstytus nedidelius magnetukus ir dantelius, ratukus, ovalus ir panašiai. Ką gi reikėtų pasirinkti?
Tikimasi, kad tokie projektai bus universalūs ir absoliučiai tinkantys kiekvienam
Reikia atsižvelgti į žmogaus žmogaus pojūčius – kaip kam nors patogiau. Tačiau svarbu atsiminti vieną dalyką: šios šlepetės nėra tradicinių šlepečių pakaitalas, jos nėra skirtos nuolatiniam dėvėjimui. Tai tarsi treniruoklis, todėl pirmosiomis dienomis galite juos dėvėti ne ilgiau kaip penkias minutes. Žinoma, laikas palaipsniui ilginamas, bet neviršykite trijų valandų per dieną. Tai štai: šios šlepetės turi kontraindikacijų. Tokie batai visiškai netinka žmonėms, kenčiantiems nuo „kulno“ (kitaip tariant, pėdos fascitu) ir tiems, kurie serga navikinėmis ligomis. Pojūtis toks, tarytum basomis eitumėte per smėlį. Tokios šlepetės gerina kraujotaką, neleidžia atsirasti „kulnų pentinams“ ir kauptis druskoms, be to, padeda gerai atsipalaiduoti, nusiraminti po sunkios ir įtemptos darbo dienos.
Artėjant šventėms nepamirškite pasirūpinti savimi ir artimaisiais, nes juk jauki ir miela dovana, tokia kaip šlepetės, yra vertinama ir mėgiama visų. Jauskitės patogiai ir susikurkite komfortą namuose, su stilingomis ir patogiomis namų šlepetėmis.