Visos norime atrodyti gražiai, tačiau blanki ir pavargusi oda kartais trukdo džiaugtis gyvenimu. Dėl įvairių priežasčių veido oda pradeda riebaluotis, atsiranda nesveikas blizgesys, veidą padengia dėmės ir spuogai. Kremai ir kaukės ne visada padeda, dieta nors ir duoda teigiamą rezultatą, tačiau jau atsiradę spuogai ir riebaliniai kamščiai savaime neišnyks.

Veido valymas yra naudingas, jei nėra rimtų odos problemų, valymo metu oda pamaitinama ir ji atsinaujina.  Yra keletas veido odos valymo procedūrų rūšių, kurias geriau atlikti grožio salone. Geriau neeksperimentuoti su veidu, atsižvelgiant į tai, kad ekspertas padės nustatyti odos tipą, patars efektyviausią jums procedūrą.

Mechaninis veido odos valymas – seniai žinomas, labai produktyvus metodas, nors pastaruoju metu laikomas pasenusiu ir ne itin moderniu metodu. Jo tikslas – rankiniu būdu išvalyti poras, naudojant keletą specialių įrankių, pašalinti smulkius nešvarumus ir inkštirus. Kaip ir visi metodai, mechaninis veido valymas turi savo pliusų ir minusų.

Šis veido valymo metodas susideda iš kelių etapų. Pirmiausia, kruopštus makiažo priemonių nuvalymas. Tuomet veidas garinamas, kad suminkštėtų riebaliniai kamščiai bei spuogų viršūnėlės. Kosmetologas rankomis ir specialiomis priemonėmis pašalina nešvarumus, inkštirus ir spuogus per maždaug 20 minučių. Procedūros trukmė priklauso nuo odos užterštumo, tačiau paprastai mechaninis veido valymas trunka šiek tiek daugiau nei valandą. Kai kuriais atvejais garinimas gali būti draudžiamas (jei sergama astma, kuperoze, hirsutizmu, padidėjęs jautrumas), tada naudojamas šaltas epidermio purenimas, drėkinimas.

Po mechaninių veiksmų veidas palepinamas raminančia maitinamąja kauke, po kurios atliekamas lengvas, malonus masažas. Kosmetologas pateikia išsamias instrukcijas, susijusios su poprocedūriniu laikotarpiu. Greitai, kvalifikuotai, kokybiškai, efektyviai – tai yra pagrindinės veido odos valymo metodo ypatybės.

Pagrindiniai veido valymo privalumai yra šie:

  • Ryškus ir ilgalaikis efektas;
  • Galimybė išvalyti įvairiausius odos nešvarumus;
  • Nebrangi procedūra.

Mechaninio veido valymo trūkumai:

  • Procedūra gali būti skausminga;
  • Pirmosiomis valandomis po procedūros pasireiškia paraudimas ir patinimas;
  • Pakankamai ilgas – iki dviejų savaičių, visiškas odos atkūrimo laikotarpis.

Pliusus ir minusus naudinga apsvarstyti planuojant bet kokią veido valymo procedūrą ir itin svarbu pasitarti su kosmetologu.

Kuomet veidas švarus, jis labiau linkęs priimti ir įsisavinti naudojamas odos priežiūros priemonės, netgi masažai yra veiksmingesni. Galite drąsiai išbandyti naujus masažus, pavyzdžiui, kobido masažas stiprina, tonizuoja ir suteikia gyvybingumo veido raumenims. Arba štai elektroporacija – stimuliacija, kuomet į gilesnius odos sluoksnius įvedamas biologiškai aktyvios medžiagos.

Veido odos priežiūra turėtų būti prioritetas, nes tai kaip atrodome lemia ir tai kaip jaučiamės.