maudymosi kostiumėliaiKasmet vasaros sezono kolekcijų pristatymuose galima išvysti vis įvairesnių ir dailesnių maudymosi kostiumėlių. Vieni jų – atviri, vos paslepiantys intymias kūno vietas, kiti – vientisi, su rankovėmis, labiau primenantys trumpas seksualias sukneles nei maudymosi kostiumėlius, ką jau kalbėti apie spalvų, formų, akcentų ir idėjų įvairovę. Kai dailūs madingi maudymosi kostiumėliai atkeliauja į įprastas ir elektronines parduotuves, rinktis tikrai yra iš ko, tačiau akys apraibsta ir lengva paslysti bei įsigyti ne visai tinkantį drabužėlį. Taigi rekomenduojame pirkti online – internetu paprasčiau, turite daugiau laisvės pagalvoti, o perkant iš tokių akcijų portalų kaip Masinis.lt turite galimybę ir neblogai sutaupyti.

Tobulo kūno nebūna, būna tik tinkamai pasirinkta apranga

Besirinkdamos maudymosi kostiumėlį turite suvokti, kad tobulo kūno nėra, tačiau yra kelios gudrybės, padėsiančios savo trūkumų turinčią figūrą paversti kone idealia.

Kad maudymosi kostiumėlis gražiai atrodytų jį apsivilkus, turite kruopščiai pasimatuoti savo kūno apimtis: per krūtinę, klubus (plačiausiose vietose), kartais – ir per liemenį, ypač jei perkate vientisą maudymosi kostiumėlį. Matuokitės stovėdamos priešais veidrodį – taip matysite, kad juostelė yra tiesi. Dar svarbu, kad ji neįsirėžtų ir matavimosi metras parodytų tikslius, o ne kiek pagražintus rezultatus.

Raštas, spalva ir kiti akcentai

Jei esate idealios figūros savininkė, turėtumėte žinoti, kad jums puikiai tiks ryškios spalvos, masyviais piešiniais puošti, gausiai marginti maudymosi kostiumėliai. Tuo tarpu papildomus kilogramus ir kitus figūros trūkumus maskuoja vienspalviai, marginti vertikaliomis linijomis maudymosi kostiumėliai.

Kiekviena moteris, pasipuošusi maudymuku, turi atrodyti seksualiai, taigi jei esate berniukiško tipo figūros savininkė, nesirinkite šortukų tipo kelnaičių, drąsiai pirkite liemenėlę su push-up – padidinančią krūtinę, taip pat krūtinės srityje gali būti nėrinių, kaspinėlių, raukinukų ir kitų akcentų, kurie leistų atrodyti moteriškiau ir grakščiau.

Interneto platybės gali pagelbėti

Internete galite ne tik pirkti, bet ir eiti į žvalgybą – tam, kad suvoktumėte, ko norite ir kas madinga būtent šį sezoną. O, be to, maudymosi kostiumėliai internetu pigiau, greičiau surasite tai, kas atitinka jūsų poreikius, finansines galimybes, lūkesčius ir norus bei galėsite tapti tikrų tikriausia paplūdimio dievaite. Nebijokite eksperimentuoti, nes geriau kiek perlenkti lazdą nei taip ir neišdrįsti atrodyti stulbinamai.