Dažnas drabužių spintos atnaujinimas visada priverčia nemažai išlaidauti. Tačiau, stilistai pastebi, kad žmonės daro didžiulę klaidą išmesdami nenešiojamus rūbus tiesiog į šiukšlių dėžę. Kai kurie žmonės sugeba parduoti dėvėtus drabužius vos už kelis eurus. Tačiau, verta žinoti, kad tai, kas nebemadinga, po kurio laiko sugrįš. Tad, išlaidavimas naujiems drabužiams kai kuriais atvejais yra nepagrįstas.
Drabužius reikia pirkti atsižvelgiant į kokybę, o ne kainą
Dažniau išlaidauja tie žmonės, kurie iki šiol nepasimokė iš savo klaidų. Viena pagrindinių – rūbų pirkimas iš tokių vietų, kurios siūlo prastą gaminių kokybę. Juk ko gero ir patiems teko apsipirkti parduotuvėje ir paskui po trumpo laiko gailėtis dėl pirkinių, nepateisinusių lūkesčių. Jau po poros dienų dėl kai kurių drabužių kokybės pradedama priekaištauti. Ima irti siuvimo vietos, drabužiai plyšta ar tiesiog po pirmo skalbimo dingsta prieš tai buvusi spalva. Jeigu teko tai patirti, vadinasi jau reikėtų tokią parduotuvę apeiti kitų apsipirkimų metu. Tačiau, kai kurie žmonės vis tiek bando eiti ten pat vien dėl žemų kainų. To tikrai neverta daryti.
Stilistai tiesiog siūlo imtis skaičiavimų. Pigiau, bet dažniau drabužius perkantys žmonės galiausiai vis tiek išleidžia didesnes sumas nei tie, kurie perka šiek tiek brangesnius rūbus, tačiau didesnėmis kainomis.
Kokybiški drabužiai nebūtinai turi kainuoti šimtus eurų. Paprasčiausiai, reikėtų labiau domėtis nežinomais prekiniais ženklais.
Kaip rinktis drabužius, kad netektų dejuoti dėl kokybės?
Yra įvairiausių būdų kaip rinktis rūbus, tačiau galiausiai viskas remiasi į turimą biudžetą bei laiką, kuris skiriamas tų drabužių įsigijimui. Ne paslaptis, kad turint didesnę pinigų sumą, atsiveria didesnis asortimentas, nes galima dairytis ir į garsesnių prekinių ženklų gaminius. Tačiau, jeigu biudžetas nėra didelis, teks rinktis eilines parduotuves, kurios prekiauja nelabai žinomų gamintojų rūbais. Aišku, norintiems įsigyti kokybiškus drabužius galima bandyti skolintis pinigų internetu, tačiau to nepatartina daryti, jeigu nenorite tapti per daug įsiskolinusiais.
Pigesni rūbai, beje, nereiškia, kad jie bus nekokybiški. Svarbu detaliai išanalizuoti patį gamintoją ar prekinį ženklą. Trumpai tariant, jeigu perkate drabužius internetu, pažiūrėkite kokio prekinio ženklo rūbai siūlomi. Surinkite visą reikalingą informaciją. Atkreiptinas dėmesys į tai, kad kai kurie prekiniai ženklai gali skambėti europietiškai, tačiau patys gamintojai gali būti iš Kinijos. Būtent kilmės šalis turėtų būti vienu iš kriterijų renkantis nepopuliaraus prekinio ženklo gaminius.
Ne paslaptis, kad rūbai, kurie gaminami Kinijoje, neretai yra labai prastos kokybės. Blogiausia tai, kad dydžiai taip pat dažnai neatitinka, jeigu lygintume išmatavimus su europietiškais standartais. Renkantis drabužius, pasižiūrėkite kokioje šalyje jie yra pagaminti. Jeigu tokios informacijos nėra nurodyta el. parduotuvėje, tai tiesiog pasiteiraukite pardavėjo individualiai.
Įsigyti pigius ir kokybiškus drabužius internetu galima visada, tik reikia atkreipti dėmesį į visus niuansus.