Ar jūs ketinate pertvarkyti namus? Nesijaudinkite, jei nesate natūralus talentas interjero dizainui kurti. Čia pateikti keli geriausi triukai, kuriuos naudoja interjero dizaineriai. Juos lengva įgyvendinti ir neturint didelių įgūdžių.

1. Dažykite sienas

Norėdami pasiekti naują išvaizdą, nereikia didelių pastangų ir finansų. Šviežias spalvų sluoksnis akimirksniu pagyvins jūsų namus.

Venkite tamsių atspalvių ant sienų ir eikite į lengvesnius, neutraliesnius tonus. Lengvų spalvų naudojimas sienoms yra puikus būdas, kad kambariai atrodytų didesni. Užuolaidas, roletus ar žaliuzes laikykite atvertus taip, kad turėtumėte pakankamai natūralios šviesos, ir padėkite keletą veidrodžių ant strateginių taškų, kad galėtumėte dar labiau padidinti erdvę.

2. Naudokite tapetus

Jei nemėgstate dažytų paviršių apsvarstykite galimybę naudoti tapetus. Tapetas dengiantis tik vieną sieną kambaryje yra puikus būdas ją akimirksniu pagyvinti. Pasirinkite atspalvius kambariams ir ryškesnėms spalvoms, skirtoms kasdieninėms erdvėms, tokioms kaip sandėliukas, prieškambaris ar katilinė (skalbykla).

3. Dažykite knygų spinteles

Knygų spintelės yra turbūt lengviausias ir pigiausias būdas paversti nuobodų kambarį vieta, kur jums patinka leisti laiką. Jie yra puiki vieta pradėti savo namų pertvarką, nes teritorija, kurią jums reikia dažyti, yra maža.

4. Sumaišykite ir suderinkite

Sumaišykite senus ir naujus baldus, skirtingas tekstūras ir raštus, pigius ir brangius daiktus.

Įrengiant namus svarbiausia, kad jis atspindėtų jūsų stilių ir asmenybę. Sekite savo nuojautą, jei norite pastatyti močiutės supamą kėdutę prie minimalistinės sofos- pirmyn. Jei jums patinka derinys, nėra jokios priežasties, kodėl jie neturėtų būti šalia vienas kito.

Kalbant apie audinius, skirtingų tekstūrų, raštų ir spalvų derinys yra puikus būdas įnešti šilumos į jūsų gyvenamąją erdvę. Jei bendras dekoras neutralus, baldai ir aksesuarai (pagalvėlės, pagalvės, kilimėliai, fotodrobės) gali būti ryškesnių atspalvių. Kitas būdas padaryti erdvę įdomią yra naudoti įvairias medžiagas, tokias kaip linas, taftas, žaliavinis šilkas, medvilnė ir aksomas.