Pagaliau atėjo ta džiaugsminga diena, kuomet įsigijote savo būstą ir nekantraujate kuo greičiau į jį įsikelti? Tačiau jame vien tik plikos sienos, o patiems labai sunku įsivaizduoti, kaip viskas turėtų atrodyti ir harmoningai derėti? Interjero dizaineris – puikus pasirinkimas net ir tiems, kurie pajėgūs patys pasirūpinti interjero įrengimu, tačiau visiškai neturi tam laiko. Jie tikrai padeda jo gerokai sutaupyti.

Kaip žinia, interjeras – tai ne tik baldų išdėstymas ir spalvų parinkimas. Interjeras – tai ir sienos, grindys bei lubos, kiekviena, net ir menkutė detalė, kaip jungtukas ar rozetė – taip pat interjero sprendimas. O svarbiausia, kad visos detalės susijungtų į vieną harmoningą ir estetišką visumą. Deja, patys besirūpindami savo interjeru, retas apie tai pagalvoja. Todėl tie, kuriems itin svarbi kiekviena namų detalė, funkcionalumas, neabejodami kreipiasi į interjero srities profesionalus.

Kalbant apie naujos statybos būstą, dažnai ne iš karto, o tik pradėjus planuoti interjerą, paaiškėja tam tikrų nelogiškų architektūrinių sprendimų. O seną butą neretai norisi iš esmės pakeisti. Bet kuriuo atveju, viską reikia tinkamai apskaičiuoti ir numatyti. Ne paslaptis, kad dizaineris pačias erdves mato kiek kitaip – per savo profesinę prizmę.Todėl gali būti puikus patarėjas, ne tik perplanuojant tam tikras namų erdves. Jis gali net ir pačią mažiausią erdvę ar kambarį paversti nuostabaus jaukumo oaze, kurios nesinorės palikti.

Todėl vienas dizaineris kaina kardinaliai gali skirtis nuo kito. Ir negalima sakyti, jog vienas yra labai brangus, o kitas pigus. Kiekvienas dizaineris, kaip ir bet kuris specialistas, turi savo kainą, kuri dažniausiai priklauso nuo daugelio motyvų. Skiriasi specialistų patirtis, atliekamų darbų spektras, vieni iš dizainerių imasi atskirų interjero projektų, o kiti – tik pilnų.