Artėjant šeimos ar asmeninėms šventėms norisi padaryti kažką malonaus savo draugams, gyvenantiems kitame mieste, o ir dauguma gyvenančių užsienyje, nori pradžiuginti savo artimuosius kad priminti apie savo jausmus. Tokiais atvejais skubios siuntos dažniausiai padeda įgyvendinti visas staigmenas, norus ir laiku įteikti lauktas dovanas.

Naudodamiesi skubių siuntų tarnyba siuskpigiau.ltgalite drąsiai siųsti savo siuntas visoje Lietuvoje. Priklausomai nuo atstumo, kur bus siunčiama siunta, pats siuntimo procesas ir siuntos pristatymas gali užtrukti nuo 1 iki 3 darbo dienų. Tačiau jei siuntimas yra itin skubus, tuomet yra galimybė pasinaudoti Express siuntimo paslauga. Tuomet beliks tinkamai supakuoti savo siuntą ir perduoti ją kurjeriui, o tai padaryti galite tiek iš namų, tiek savo darbovietės ar patys nuveždami savo siuntą į skubių siuntų skyrių. Kaip tinkamai paruošti siuntą siuntimui ir ją supakuoti, jūs šią informaciją su instrukcijomis rasite skubių siuntų internetinėje svetainėje.

Internetinėje svetainėje www.siuskpigiau.lt. galite rasti visą reikalingą informaciją apie reikalavimus, draudimus ir siuntimo taisykles, galiojančias siunčiant siuntas. Taip pat rasite tarifus, kuriuos galite apskaičiuoti pasirinkę siuntimo kryptį.  Pateikę siuntimui savo siuntą, jūs turėsite prieigą prie sistemos ir realiu laiku galėsite sekti visą siuntos kelią iki tol, kol ji bus pristatyta gavėjui. Taip pat visą informaciją, susijusią su siunta jums pageidaujant gali būti atsiųsta elektroniniu paštu, kur taip pat bus siunčiami įvairūs siuntos būsenos atnaujinimai vykstantys realiu laiku. Jūs galite sužinoti ir tikslų laiką, kada siunta bus pristatyta gavėjui, tad galite viską sukoordinuoti taip, kad ta staigmena bus tikrai netikėta ir taip skubių siuntų kurjerio pagalba galite maloniai nustebinti savo mylimiausius žmones ir juos labai pradžiuginti.