89.98 €

Reimatec® vaikiškas kombinezonas žiemai su funkcinėmis detalėmis, tokiomis kaip: papildomi įdėklai neleidžiantys sniegui patekti į vidų, vidiniai rankogaliai. Nepralaidus vandeniui ir itin patvarus.
Sandarios siūlės užtikrina vandens nepralaidumą. Pagamintas iš neperpučiamos ir orui pralaidžios medžiagos, palaiko nuolatinę šilumą, sausumo pojūtį ir neskatina prakaitavimo. Lygus poliesterio pamušalas. Plotį galima reguliuoti ties juosmeniu. Reguliuojami rankogaliai. Nusegamas galvos gobtuvas ne tik apsaugo nuo šalto vėjo, tačiau yra saugus žaidžiant lauke, jei užstringa už šakos, labai lengvai nusisega. Dvi užtraukiamos kišenės, kad daiktai būtų saugūs. Šviesą atspindinčios detalės. O ar paminėjome, kad ši medžiaga atstumia nešvarumus ir kombinezoną galimą džiovinti džiovyklėje?

Visos siūlės yra sandarios
Trinčiai atspari medžiaga kojų srityje
Padengtas vandenį ir purvą atstumiančia danga (BIONIC-FINISH®ECO)
Lygus poliesterio pamušalas
Saugus, nusegamas galvos gobtuvas
Reguliuojamas juosmuo ir rankogaliai
Sniego blokavimo funkcija
Užtraukiamos kišenės ir slidinėjimo paso kišenė rankovėje
Savo savybėmis puikiai tinka žiemos sportui
Išorė: 100% poliesteris, poliuretano danga
Vidus: 100% poliesteris

Priežiūros instrukcija: skalbti išorine puse. Prieš skalbimą užtraukite užtrauktukus ir užsekite lipdukus. Nenaudokite ploviklių, kurie turi balinančių sudedamųjų dalių. Nenaudokite audinių minkštiklio. Galima džiovinti džiovyklėje iki 40 °C.
Kilmės šalis: Kinija/ Italija/ Indija/ Vietnamas.
Dėmesio! REIMA kombinezonuose palikta šiek tiek vietos augimui (apie 6 cm). Jei Jūsų vaiko ūgis rudenį yra arti 104 cm ūgio ir vaikas yra vidutinio kūno sudėjimo, tai 104 dydžio kombinezonas jam turėtų puikiai tikti žiemos metu.
Pagrindinės savybės
Gamintojas: REIMA