55.96 €

Mažylių vilnonis kostimėlis „Viskas viename“ , kurį galima dėvėti viduje arba kaip vidurinį sluoksnį. Merino vilna švelniai priglunda prie odos ir puikiai reguliuoja mažylio kūno temperatūrą. 
Šis kvėpuojantis, mažylių vilnonis kostiumėlis  „Viskas viename“ yra puikus vidurinis sluoksnis po viršutiniais drabužiais. Stilingas su patogiais briaunuotais rankogaliais. Dėl užtrauktuko per visą ilgį šį kostiumėlį lengva užsidėti, o smakro apsauga apsaugo jautrų kaklą nuo užtrauktuko subraižymų. Kad būtų dar patogiau, visos šio drabužio siūlės yra plonos, plokščios konstrukcijos, todėl netrūkinėja.

Mažylių vilnonis kombinezonas;
Minkštas, šlifuotas reversas suteikia papildomos šilumos;
Vilna puikiai kontroliuoja kūno temperatūrą;
Pagamintas iš vilnos, sertifikuotos pagal „Responsible Wool Standard” standartą. „Reima” yra sertifikuota „Control Union”. CU 872203;
Minkštos, plokščios siūlės suteikia papildomo komforto: nesitrina;
Užtrauktukas pper visą kotiumėlio ilgį palengvina apsirengimą;
Pagrindinė medžiaga: 80% vilna, 20% poliesteris.

Tvarumas

Pagaminta iš „Responsible Wool Standard” sertifikuotos vilnos. „Reima” yra sertifikuota Control Union CU 872203.

Priežiūra: Visada atidžiai perskaitykite skalbimo instrukciją! (instrukciją rasite ant gaminio etiketės). Jei instrukcijose nenurodyta rekomenduojama skalbimo temperatūra, drabužį skalbkite 30 °C temperatūroje. Vilna yra gana jautri medžiaga, todėl venkite ją mirkyti ir be reikalo trinti. Geriausias patarimas šaltuoju metų laiku: vilnonius drabužius išneškite į lauką išvėdinti arba tinkamai išskalbkite juos sniege! Šaltas oras atgaivins drabužį ir jo nereikės taip dažnai skalbti. Vilnos gaminiams naudokite specialias priemones, kurios yra skirtos vilnonių drabužių priežiūrai.
Kilmės šalis: Kinija / Italija / Indija / Vietnamas.
Gamintojas: REIMA