29.96 €

Vaikiški šortai – greitai džiūstantys ir apsaugantys nuo UV spindulių. Šie maudymosi šortai pagaminti iš medžiagos, kuri leidžia odai kvėpuoti. Ekologiškas pasirinkimas.
50 kartų ilgesnis ir saugesnis nuotykių laikas saulėje! Šortai yra tinkami maudynėms ir žaidimams lauke. Šie maudymosi šortai leidžia ilgiau leisti laiką paplūdimyje esant karštai vasaros dienai. Medžiaga turi UV apsaugos nuo saulės faktorių 50+, efektyviai dengia vaukučio odą. Reguliuojamas, elastingas juosmuo užtikrina gerą prigludimą ir komfortą. 
Tai REIMA kolekcija Niitty (Pavasario laukas), sukurta kartu su Klaus Haapaniemi, visame pasaulyje žinomu menininku ir spaudinių dizaineriu, kuris žinomas dėl savo unikalaus dizaino ir magiško suomių folkloro stiliaus. Sužinokite daugiau
Klauso Haapaniemi sukurtas šortų raštas yra atspausdintas skaitmeniniu būdu, taip drabužio gamyboje yra sutaupoma dažų ir vandens.

Sudėtyje yra sertifikuotų perdirbtų pluoštų;
UV apsaugos faktorius 50+;
Elastinis juosmuo su reguliuojamu raišteliu;
Vidinė kišenė ties juosmeniu;
Pagrindinė medžiaga: 100% poliesteris.

Priežiūros instrukcija: skalbti atskirai išorine puse. Prieš skalbimą užsekite visus užsegimus. Nenaudokite ploviklių, kurie turi balinančių sudedamųjų dalių. Nenaudokite audinių minkštiklio. Iš kart po skalbimo išimkite drabužį, kad išvengtumėte spalvos pasikeitimo. Džiovinti kambario temperatūroje.
Kilmės šalis: Kinija / Italija / Indija / Vietnamas.
Gamintojas: REIMA