69.99 €

Reimatec kelnės pagamintos iš perdirbtų medžiagų. Patvarios, klasikinio stiliaus, visiškai nepralaidžios vandeniui.
Reima išdidžiai pristato Kierto kelnes. Šios kelnės yra visiškai atsparios vandeniui, kvėpuojančios ir perdirbamos! Tvarus pasirinkimas. Reima drabužiais galima pasidalinti su savo broliais/seserimis bei pusbroliais ir pusseserėmis, dėka Reima drabužių ilgaamžiškumo.
REIMA yra tvirtai įsipareigojusi puoselėti ir tobulinti tvarumo tendencijas gamindama drabužius vaikams. Šio prekinio ženklo drabužiai pagaminti iš, ,Monomaterials“ (liet. vientisa medžiaga) – kuri yra iš vieno pluošto, o ne jų mišinio. Ši medžiaga yra sukurta taip, jog būtų 100% perdirbama. Drabužiams yra suteiktas ID kodas, kurį galima užregistruoti svetainėje ir taip sekti drabužio perdirbimo kelią. Daugiau informacijos tvarumo tema galite rasti čia

Visos siūlės yra sandarios
Padengtos vandenį ir purvą atstumiančia danga (BIONIC-FINISH®ECO)
Tinklinis pamušalas viduje
Lengvai perdirbamos
Reguliuojamas juosmuo ir kelnių apačia
Dvi šoninės kišenės
Išorė: 100% poliesteris
Vidus: 100% poliesteris

Priežiūros instrukcija: Skalbti atskirai, išorine puse. Prieš skalbimą užtraukite užtrauktukus ir užsekite velcro užsegimus. Nenaudokite ploviklių, kurie turi balinančių sudedamųjų dalių. Nenaudokite audinių minkštiklio. Baigę skalbimą išimkite drabužį iš skalbyklės, tam kad išvengtumėte spalvos pasikeitimo. Galima džiovinti džiovyklėje iki  40 °C.
Kilmės šalis: Kinija/ Italija/ Indija/ Vietnamas.
Gamintojas: REIMA