129.95 €

Reimatec žieminė striukė vaikams. Visiškai atspari vandeniui ir vėjui. Patvari, padengta vandenį ir purvą atstumiančia danga.

Atsparumas vandeniui nuo 10 000 mm. Sužinokite daugiau >>

Šilumos indeksas: nuo 0° iki -20° C. Sužinokite daugiau >>

Oro pralaidumas: nuo 7 000 g/m2/24h. Sužinokite daugiau >>
Ši vandeniui ir vėjui atspari Reimatec žieminė striukė yra pagimta iš vandeniui nepralaidžios, tačiau kvėpuojančios medžiagos. Visos siūlės yra sandarios. Labai lengvai pritaikoma dėka reguliuojamų rankogalių ir apačios. Lygus poliesterio pamušalas palengvina apsirengimą. Naudojant „Play Layers“ mygtukus galima labai lengvai pritvirtinti daugelį Reima apatinių drabužių. Nusegamas galvos gobtuvas yra saugus, nes lengvai nusisega užkliuvus už šakos. Su šviesą atspindinčiomis detalėmis. Kišenės užtraukiamos užtrauktuku, todėl Jūsų mažylio  rasti lobiai visada bus saugūs. Išmanųjį telefoną galima saugiai laikyti vidinėje striukės kišenėje. Labai lengvai prižiūrima, galima skalbti skalbimo mašinoje.

Visos siūlės yra sandarios
Vandenį ir purvą atstumianti danga (BIONIC-FINISH®ECO)
Lygus poliesterio pamušalas
Reguliuojamas, nusegamas galvos gobtuvas
Elastingi rankogaliai
Reguliuojama apačia
Vidinė kišenė krūtinėje nuo 116 dydžio
Dvi užtraukiamos kišenės
Patvarumas daugiau nei 30 000 Martindale ciklų
Išorė: 100% poliesteris, poliuretano danga
Vidus: 100% poliesteris

Priežiūros instrukcija: Skalbti atskirai, išorine puse. Prieš skalbimą užtraukite užtrauktukus ir užsekite velcro užsegimus. Nenaudokite ploviklių, kurie turi balinančių sudedamųjų dalių. Nenaudokite audinių minkštiklio. Baigę skalbimą išimkite drabužį iš skalbyklės, tam kad išvengtumėte spalvos pasikeitimo. Galima džiovinti džiovyklėje iki  40 °C.
Kilmės šalis: Kinija/ Italija/ Indija/ Vietnamas.
Gamintojas: REIMA