42.46 €

Vaikiška striukė, pakankamai atspari vandeniui, kad apsaugotų nuo lietaus ir vėjo.
Mūsų vaikiška pavasarinė striukė pagaminta iš vandenį ir nešvarumus atstumiančios medžiagos. Dalis pluoštų yra perdirbami. Padarykite kiekvieną dieną tvaresnę!
Tinklinis pamušalas yra patogus ir pralaidus orui, o elastiniai rankogaliai ir reguliuojami kraštai apsaugo nuo vėjo. Ši striukė yra su nuimamu gobtuvu ir dviejomis užtrauktuku užsegiamomis kišenėmis. 
Striukės pagrindinis audinys patvirtinas Bluesign® organizacijos. Bluesign® yra sistema, teikianti tvaraus perdirbimo ir gamybos sprendimus pramonės šakoms ir prekių ženklams. „Reima“  cheminę saugą užtikrina naudojant bluesign® patvirtintas medžiagas, pasirenkant chemiškai saugią gamybą kartu su ekologiškomis ir natūtaliomis medžiagomis. Daugiau informacijos tvarumo tema rasite čia

Pagrindinės siūlės sandarios atsparios vandeniui;
Bluesign® patvirtintas pagrindinis audinys;
Sudėtyje yra sertifikuotų perdirbtų pluoštų;
Vandenį ir nešvarumus atstumianti apdaila BIONIC-FINISH®ECO be fluoro angliavandenių;
Poliesterio tinklinis pamušalas su perdirbtais pluoštais;
Nuimamas gaubtas;
Elastiniai rankogaliai;
Reguliuojami kraštai;
Dvi kišenės su užtrauktuku;
Pagrindinė medžiaga: 100% poliesteris, poliuretano laminavimas.

Priežiūros instrukcija: skalbti atskirai išorine puse. Prieš skalbimą užsekite visus užsegimus. Nenaudokite ploviklių, kurie turi balinančių sudedamųjų dalių. Nenaudokite audinių minkštiklio. Iš kart po skalbimo išimkite drabužį, kad išvengtumėte spalvos pasikeitimo. Galima džiovinti džiovyklėje iki  40 °C.
Kilmės šalis: Kinija / Italija / Indija / Vietnamas.
Pagrindinės savybės
Gamintojas: REIMA