89.99 €

Pavasarinė striukė vaikams pagaminta iš naujo Reimatec Light audinio. Visiškai nepralaidi vandeniui, patvari ir orui pralaidi medžiaga. 

Atsparumas vandeniui nuo 10 000 mm. Sužinokite daugiau >>

Oro pralaidumas: nuo 7 000 g/m2/24h. Sužinokite daugiau >>
Ši striukė yra nepralaidi vandeniui ir vėjui, visos siūlės yra sandarios, kad Jūsų mažyliai būtų sausi lauke. Funkcinės detalės: saugus, lengvai nusegamas galvos gobtuvas, kuris lengvai nusisega užkliuvus už šakos. Elastingi rankogaliai ir reguliuojama striukės apačia neileis patekti vėjui į vidų, o šoninėse kišenėse mažieji galės slėpti savo nuotykių lobius. Ši striukė taip pat turi specialius „Play Layers” užsegimus, prie kurių galima tvirtinti vidurinį Reima drabužių sluoksnį. Išmėginkite ir įvertinkite REIMA Dragsvik modelio patogumą ir funkcionalumą. Tiesaus kirpimo.

Visos siūlės sandarios
Padengta vandenį ir purvą atstumiančia danga BIONIC-FINISH®ECO
„Play Layers” sistema
Tinklinis pamušalas
Lygus poliesterio pamušalas rankovių srityje
Saugus, lengvai nusegamas galvos gobtuvas
Elastiniai rankogaliai
Reguliuojama apačia
Dvi užtrauktuku užtraukiamos kišenės
Atsparumas drėgmei iki 10 000 mm
Oro pralaidumas 7 000 g/m2/24 h
Sudėtis: 100% poliesteris, poliuretano danga

Priežiūros instrukcija: skalbti atskirai, išorine puse. Užsegti visus užtrauktukus ir užsegimus. Nenaudokite ploviklių, kurie turi balinančių sudedamųjų dalių. Nenaudokite audinių minkštiklio. Baigę skalbti iš kart išimkite darbužį iš skalbimo mašinos, kad išvengtumėte spalvos pasikeitimų. Džiovinti kambario temperatūroje. 
Kilmės šalis: Kinija/ Italija/ Indija/ Vietnamas.
Gamintojas: REIMA