99.99 €

Su paaukštintais „Oregon“ sportbačiais su raišteliais vaikščioti itin patogu dėl naujoviško, itin lengvo pado, pagaminto iš EVA medžiagos ir jūros dumblių. Puikiai tinka kasdieniam nešiojimui. Avėdami juos galėsite mėgautis kiekviena akimirka.
ECOALF – nes nėra planetos B! Ecoalf  vykdo misiją kurti tvarų prekinį ženklą. Šio prekinio ženklo produktai yra pagaminti iš perdirbtų medžiagų. Kaip žaliavą Ecoalf naudoja atliekas ir taip stengiasi mažinti gamtos išteklius, kadangi šių perdirbtų pluoštų gamybai reikia mažiau energijos ir vandens. Ecoalf kartu su „Upcycling the Oceans“  vykdo projektą, kurio tikslas – padedant žvejybos pramonei išvalyti vandenynus nuo jūrinių atliekų ir suteikti plastiko atliekoms antrą gyvenimą juos perdirbant.  Daugiau inofrmacijos rasite čia

 Pagrindinis audinys: 50 % perdirbta vilna / 43 % perdirbtas poliesteris / 7 % kiti perdirbti pluoštai.
 Tarppadis: 82 % EVA medžiaga / 18 % dumblių. Dumbliai išgaunami iš gėlo vandens kanalų, kuriuose jie kenkia aplinkai, kad vėliau būtų panaudoti batų padų gamybai. Taip sumažinamas naftos pagrindu gaminamų medžiagų naudojimas.

Pagaminta: Kinijoje/ Vietname.
Gamintojas: ECOALF