132.99 €

DIDRIKSONS Stern striukė
„Stern“ – paminkštinta, tvarkingo dizaino laisvalaikio stiliaus striukė. Ji yra visiškai atspari vėjui ir vandeniui, su užklijuotomis siūlėmis, taisyklingo kirpimo, tiesaus silueto. Rankovių galai yra reguliuojami. Elastingi rankogaliai su nykščių skylutėmis užtikrina šilumą ir patogumą. „Stern“ turi fiksuotą, reguliuojamą gobtuvą. Ji turi per visą ilgį besitęsiantį dvipusį priekinį užtrauktuką su apsauginiu atvartu. Dvi užsegamos priekinės kišenės, viena užtraukiama kišenė ant krūtinės, dvi tinklinės vidinės kišenės ir užsegama kišenė už atvarto. Paminkštinimas pagamintas iš perdirbto pluošto, o pamušalas nudažytas dažų skiediniu. Šis metodas leidžia sumažinti vandens, energijos ir cheminių medžiagų sąnaudas gamybos metu. Atsparumas vandeniui be PFC.

        Atspari vandeniui – jos vandens stulpelio rodmuo yra nuo 5 000 iki 10 000 mm, dėl ko tiek medžiaga, tiek kitos detalės yra visiškai atsparūs vandeniui.
        Šilta – pasižymi geromis izoliacinėmis savybėmis, o jos paminkštinimo užpildas yra 100-140 g/m2.
        Pralaidi orui – pasižymi 4 000-10 000 g/m²/24h pralaidumu orui ir yra pagaminta taip, kad per audinį galėtų prasiskverbti vandens garai.
        Sukurta Švedijoje, pagaminta Kinijoje
Gamintojas: DIDRIKSONS