175.99 €

„Sebastian“ yra paminkštinta, atspari vėjui ir vandeniui striukė su klijuotomis siūlėmis. Striukė yra tiesaus kirpimo. „Sebastian“ striukė pasiūta iš minkšto poliesterio audinio, kuris yra glotnus ir matinis. Striukė turi atsispindinčias detales, reguliuojamą bei nuimamą gobtuvą. Didriksons atsispindintis logotipas ant krūtinės ir ant vieno peties nugaroje. Priekyje yra keturios kišenės, dvi iš jų pasiekiamos iš dviejų pusių. Viena striukės kišenė turi vandeniui atsparų užtrauktuką. Vidinė kišenė su užtrauktuku ir dvi tinklinės vidinės kišenės. Lankstus dviejų krypčių užtrauktukas per visą ilgį priekyje su apsauginiu audros atvartu. Striukės apačioje esančiu raišteliu galima reguliuoti striukės ilgį. Rankovės turi elastingus rankogalius su skylutėmis nykščiams. Pamušalas nudažytas tirpalo dažymo būdu. Naudojant šią technologiją sutaupoma iki 80 % vandens, palyginti su įprastiniu būdu dažytu tos pačios medžiagos audiniu. Vandens nepraleidžianti danga be PFC.
 Atstumiantis vandenį- šio drabužio vandens stulpelis yra 5 000-10 000 mm,striukė yra atspari vandeniui. Šiltas – šis drabužis yra šiltas ir pasižymi izoliacinėmis savybėmis, jo paminkštinimo lygis yra 100-140 g/m2. Laidumas orui- šio drabužio pralaidumas orui yra 4 000-10 000 g/m²/24h, jis pasižymi gebėjimu per audinį pernešti vandens garus.
Pamušalas: 100 % poliamidas; Paminkštinimas: 100% poliesteris;Išorinė medžiaga: 100% poliesteris.
Priežiūros instrukcija: skalbti skalbimo mašinoje 40° švelniu ciklu, nebalinti, nedžiovinti džiovyklėje, lyginti žemoje temperatūroje, negalimas sausas valymas.
Sukurta Švedijoje, pagaminta Bangladeše.
 
Gamintojas: DIDRIKSONS