174.99 €

„Kenny“ yra plonesnė, ilgesnio ilgio vyriška striukė. Ji yra atspari vėjui ir vandeniui, turi klijuotas siūles ir yra pagaminta iš orui laidaus audinio. Minėtas audinys yra minkštas poliesteris. Striukėje yra kelios patogios kišenės. Rankogalius ir gobtuvą galima reguliuoti pagal poreikį. Priekyje yra dvipusis užtrauktukas, užtikrinantis lengvą striukės apsirengimą. „Kenny“ turi aukštą apykaklę, apsaugančią nuo šalto vėjo, ir fiksuotą reguliuojamą gobtuvą. Briaunuoti rankogaliai yra reguliuojami ir turi skylutes nykščiams. Pamušalas nudažytas naudojant tirpalo dažymo techniką. Naudojant šią techniką sutaupoma iki 80 % vandens, palyginti su įprastiniu būdu dažytu tos pačios medžiagos audiniu. Vandens nepraleidžianti apdaila be PFC.
 Atspari vandeniui – šio drabužio vandens stulpelis yra 5000-10 000 mm. Ši striukė yra atspari vandeniui. Šilta – šis drabužis yra šiltas ir pasižymi izoliacinėmis savybėmis. Striukės paminkštinimo lygis yra 100-140 g/m2. Kvėpuojanti – šio drabužio pralaidumas orui yra 4 000-10 000 g/m²/24h. Pagaminta taip, kad per audinį perneštų vandens garus.

Pamušalas: 100 % poliamidas/100 % poliesteris;
Paminkštinimas:100% poliesteris;
Išorinė medžiaga: 100% poliesteris;
Reguliuojami rankovių galai;
Užsegama krūtinės kišenė;
Smakro apsauga;
Fiksuotas gobtuvas;
Priekinės kišenės užsegamos magnetinėmis sagomis;
Vidiniai elastingi rankogaliai;
Kelios vidinės kišenės;
Šoninės kišenės su užtrauktukais;
Dengtas priekinis užtrauktukas;
Atspindinčios detalės.

Priežiūros instrukcija: skalbti skalbimo mašinoje 40° švelniu ciklu, nebalinti, nedžiovinti džiovyklėje, nelyginti, negalimas sausas valymas.
Sukurta Švedijoje, pagaminta Kinijoje.
Gamintojas: DIDRIKSONS