179.99 €

Klasikiniai odiniai vidutinio aukščio batai su dygsniuotu pašiltintu aulu. Užapvalinta nosis. Funkcionalūs batraiščiai suvartsomi metalinėse „D“ formos kilpose. TPR apie 3,8 cm aukščio padas.

Nepralaidūs vandeniui,
Rekomenduojama avėjimui temperatūra iki -30°C/-22°F ( Tai tik rekomenduojama temperatūra. Temperatūrų pojūtis yra individualus, tad patiems reiktų įvertinti prie kokios temperatūros galite avėti šiuos batus),
Fliso pamušalas,
Memory putų vidpadis,
Neslystantis padas,
Be PVC,

Kilmės šalis: Kinija/ Vietnamas.
Visada atsparūs vandeniui
Prieš gaminant batus oda ir zomšas yra kruopščiai apdirbami raugimo proceso metu. Uždaromos visos odoje esančios poros, taip sukuriant papildomą pėdų apsaugos sluoksnį. Tai reiškia, kad jums nebereikia jokių hidroizoliacinių purškiklių ar kondicionierių. Tiesą sakant Cougar Jums rekomenduoja, tačiau galite to nedaryti.
Toks hidroizoliacijos procesas batus apsaugo ir nuo dėmių – Jums tereikia nuvalyti batus švaria drėgna šluoste.
Pilna odos konstrukcija
Batai pilnai pagaminti iš patvarios odos. Tai 1970-ųjų atnaujintas klasikinis modelis aptakesniu ir moteriškesniu dizainu. Originalumo ženklai – tai Cougar logotipai, metalinės „D“ formos batraiščių kilpos. Batai pašiltinti raudonu fliso pamušalu.
Guminis padas
Padas pagamintas iš termoplastinės gumos. Pado reljefas išformuotas taip, kad primena pjūklo ašmenis. Pado guma gerai sukimba su drėgna kelio danga lijant lietui ar sningant, be to ji yra patvaresnė nei kitos dirbtinės medžiagos. Norint išlikti ištikimiems klasikiniam dizainiui, pado spalvos parenkamos taip, kad išlaikytų savo originalumą.
Gamintojas: COUGAR